Opieka medyczna w domu Pacjenta

 

System opieki medycznej w Polsce zapewnia świadczenia usług medycznych zgodnie
z potrzebami Pacjenta ale wielu chorych potrzebuje opieki specjalistycznej ponad systemowej i dobrze zorganizowanej, która spełnia jego indywidualne potrzeby.

Dlatego Centrum Medyczne Sanitas ma ambicje spełnić te oczekiwania poprzez pakiet usług medycznych z dostępem w domu Pacjenta.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w kompleksowej opiece chorego w domu. Nasz zespół specjalistów zapewnia wizyty lekarskie, opiekę pielęgniarską, terapię rehabilitacyjną oraz opiekę psychologiczną.

Cechuje nas życzliwość, empatia, profesjonalizm w działaniu oraz nastawienie na spełnienie indywidualnych potrzeb zdrowotnych chorego.

Środowisko domowe połączone z kompleksową opieką medyczną jest najlepszym miejscem do powrotu do zdrowia lub w przypadku ciężko chorych osób zapewnia bezpieczeństwo
w ostatnich chwilach życia.

 

 

Oferta cenowa

Nasza oferta zakłada maksymalizację satysfakcji Klienta, zatem przewidujemy także możliwość negocjacji cenowych.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta

 

Sposób korzystania z usług

Jeśli zainteresowała Państwa oferta Opieki Medycznej w domu Pacjenta zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
Centrum Umawiania Wizyt 81 53 40 400
Dział Obsługi Klienta sprzedaz@cmsanitas.pl

Profesjonalny zespół Centrum Medycznego Sanitas udzieli Państwu wyczerpujących informacji oraz zapewni życzliwą obsługę.