Nagrody i wyróżnienia

 

BUSINESS EXCELLENCE 2015

Centrum Medyczne Sanitas wzięło udział w X Edycji Programu Promocji Firm „Business Excellence”.

Program Promocji Firm i Gmin identyfikuje i promuje najlepsze firmy i najbardziej przedsiębiorcze samorządy Województwa Lubelskiego. Tegoroczna edycja związana była również z Jubileuszem 15-lecia Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu – organizatora programu.

W ścisłym Finale Programu Promocji Firm BUSINESS EXCELLENCE 2015 o miano najlepszych walczyło 19 firm oraz 16 samorządów z Województwa Lubelskiego.

Centrum Medyczne Sanitas otrzymało wyróżnienie w kategorii Średnia Firma – Inwestor Regionalny.

Więcej informacji o programie pod adresem excellencewbiznesie.pl
 

 


BUSINESS EXCELLENCE 2014

Wyróżnienie w Kategorii Średnia Firma - Przedsiębiorstwo Innowacyjne

 

Program Promocji Firm i Gmin pod wspólną nazwą „BUSINESS EXCELLENCE” ma na celu identyfikację i promocję przedsiębiorstw skutecznie realizujących swoje zamierzenia, upowszechniających etykę zawodową i wrażliwość społeczną, a także propagujących działania na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej i kwalifikacji w przedsiębiorstwie.

Administrator Programu - Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu powstało w 2000 roku, by wspierać i integrować, a także reprezentować i ochraniać interesy gospodarcze przedsiębiorców. Obecnie to największa regionalna organizacja biznesowa powołana dla potrzeb przedsiębiorców, instytucji i osób prowadzących działalność gospodarczą w województwie lubelskim.

W edycji 2014 uczestniczyło 15 firm i 18 samorządów z województwa lubelskiego. Centrum Medyczne Sanitas otrzymało wyróżnienie w Kategorii Średnia Firma - Przedsiębiorstwo Innowacyjne.

Więcej informacji o programie pod adresem excellencewbiznesie.pl

 


 

AKTYWNOŚĆ KOBIET 2013

Nagroda w kategorii Średnie Przedsiębiorstwa

6 czerwca 2014 roku we Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa "Aktywność Kobiet 2013" organizowana przez Stowarzyszenie Aktywność Kobiet. Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz stałego zwiększania udziału kobiet w życiu publicznym: w biznesie, w polityce, w mediach, w administracji publicznej, w nauce oraz w innych dziedzinach życia.

Na gali nagrodzono wiele osób, których działania zbiegają się z celem Stowarzyszenia. Jedną z osób nagrodzonych, w kategorii Średnie Przedsiębiorstwa, był Prezes naszego centrum dr. n med. Cezary Sawulski.


MIEJSCE PRZYJAZNE RODZICOM I DZIECIOM

Dnia 05.11.2014r. na Zamku Lubelskim odbyła się gala podsumowująca akcję ,,Miejsce Przyjazne Rodzicom i Dzieciom’’, na której Pan Prezydent Miasta Lublin - Krzysztof Żuk wręczył certyfikaty i wyróżnienia dla najlepszych placówek. Nagrody były przyznawane w czterech kategoriach: miejsce handlowo-usługowe, miejsce kultury, urząd, miejsce dedykowane dzieciom.

  

 Centrum Medyczne SANITAS otrzymało wyróżnienie wręczone
przez Prezydenta Miasta Lublin- Pana Krzysztofa Żuka.