Komórki macierzyste

1

Terapia komórkami macierzystymi to przyszłość nowoczesnej medycyny. Ich plastyczność i zdolność różnicowania się w tkanki, do których zostały zaaplikowane, pozwoliły narzucić im medyczne miano sposobu na „cofnięcie czasu”.

czytaj więcej

Chirurgia plastyczna

2

Zajmujemy się poprawianiem wszelkich defektów urody. Skuteczne zabiegi pod okiem specjalistów gwarantują zadowolenie z efektów.

czytaj więcej

Implant XEN

3

Innowacyjna metoda w leczeniu  jaskry - Podanie implantu żelowego XEN. Metoda zaliczana jest  do kategorii MIGS, czyli minimally invasive glaucoma burgery. Wszczepiony implant ułatwia odpływ cieczy wodnistej z oka i zapewnia odpowiednie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej.

czytaj więcej

Zabiegi okulistyczne

4

Nie zwlekaj. Ciesz się doskonałym wzrokiem. Skuteczne leczenie schorzeń oczu w Centrum Medycznym Sanitas. 

Wysoka jakość, najlepsi specjaliści

czytaj więcej

Chirurgia ogólna

5

Wykonujemy szereg zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, m.in. żylaki kończyn, przepukliny, pecherzyk żółciowy czy też drobne zabiegi skóry i tkanki podskórnej.

czytaj więcej

Aktualności

archiwum wiadomości

Szczepienia przeciwko pneumokokom

2017-11-17

Okres jesienno-zimowy, to czas wzmożonej aktywności wirusów i zachorowań. Do częstych przyczyn różnego rodzaju powikłań w organizmie przyczyniają się pneumokoki.

Lek. dent. Monika Włodarczyk

2017-11-13

Szanowni Państwo, informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z lek. dent. Moniką Włodarczyk.

Dr n. med. Sławomir Mozul

2017-11-10

Informujemy, że współpracę z naszym Centrum rozpoczął dr n. med. Sławomir Mozul - specjalista nefrologii, transplantologii klinicznej oraz chorób wewnętrznych.