Komórki macierzyste

1

Terapia komórkami macierzystymi to przyszłość nowoczesnej medycyny. Ich plastyczność i zdolność różnicowania się w tkanki, do których zostały zaaplikowane, pozwoliły narzucić im medyczne miano sposobu na „cofnięcie czasu”.

czytaj więcej

Chirurgia plastyczna

2

Zajmujemy się poprawianiem wszelkich defektów urody. Skuteczne zabiegi pod okiem specjalistów gwarantują zadowolenie z efektów.

czytaj więcej

Implant XEN

3

Innowacyjna metoda w leczeniu  jaskry - Podanie implantu żelowego XEN. Metoda zaliczana jest  do kategorii MIGS, czyli minimally invasive glaucoma burgery. Wszczepiony implant ułatwia odpływ cieczy wodnistej z oka i zapewnia odpowiednie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej.

czytaj więcej

Zabiegi okulistyczne

4

Nie zwlekaj. Ciesz się doskonałym wzrokiem. Skuteczne leczenie schorzeń oczu w Centrum Medycznym Sanitas. 

Wysoka jakość, najlepsi specjaliści

czytaj więcej

Chirurgia ogólna

5

Wykonujemy szereg zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, m.in. żylaki kończyn, przepukliny, pecherzyk żółciowy czy też drobne zabiegi skóry i tkanki podskórnej.

czytaj więcej

Aktualności

archiwum wiadomości

Dni Bezpłatnej Spirometrii

2017-09-18

W dniach 25-28.09.2017 zapraszamy do CM Sanitas do udziału w akcji Dni Bezpłatnej Spirometrii. W godzinach 9.00 - 17.00 po wypełnieniu ankiety będzie można wykonać bezpłatną spirometrię.

Pracownik Działu Obsługi Pacjenta/Call Center

2017-09-15

Chcesz pracować w firmie mającej znaczną pozycję na rynku usług medycznych? Poszukujemy osób do działu Obsługi Pacjenta/Call Center.

Nowi lekarze w CM Sanitas

2017-09-15

Z niezmierną przyjemnością informujemy o fakcie rozpoczęcia współpracy z lekarzami specjalizacji kardiologicznej, okulistycznej i ginekologicznej, którzy będą przyjmować Pacjentów na przełomie września i października bieżącego roku.