Laser Frakcyjny CO2

1

Nowość w CM Sanitas!

Wszechstrony i nowoczesny Laser Frakcyjny - efektywna i trwała regeneracja skóry.

czytaj więcej

Komórki macierzyste

2

Terapia komórkami macierzystymi to przyszłość nowoczesnej medycyny. Ich plastyczność i zdolność różnicowania się w tkanki, do których zostały zaaplikowane, pozwoliły narzucić im medyczne miano sposobu na „cofnięcie czasu”.

czytaj więcej

Chirurgia plastyczna

3

Zajmujemy się poprawianiem wszelkich defektów urody. Skuteczne zabiegi pod okiem specjalistów gwarantują zadowolenie z efektów.

czytaj więcej

Implant XEN

4

Innowacyjna metoda w leczeniu  jaskry - Podanie implantu żelowego XEN. Metoda zaliczana jest  do kategorii MIGS, czyli minimally invasive glaucoma burgery. Wszczepiony implant ułatwia odpływ cieczy wodnistej z oka i zapewnia odpowiednie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej.

czytaj więcej

Zabiegi okulistyczne

5

Nie zwlekaj. Ciesz się doskonałym wzrokiem. Skuteczne leczenie schorzeń oczu w Centrum Medycznym Sanitas. 

Wysoka jakość, najlepsi specjaliści

czytaj więcej

Chirurgia ogólna

6

Wykonujemy szereg zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, m.in. żylaki kończyn, przepukliny, pecherzyk żółciowy czy też drobne zabiegi skóry i tkanki podskórnej.

czytaj więcej

Aktualności

archiwum wiadomości

lek. med. Robert Krasowski

2018-01-16

Szanowni Państwo, informujemy, że wznawia przyjęcia pacjentów lek. med. Robert Krasowski, specjalista w dziedzinie okulistyki.

Oferta Pracy - Lekarz Medycyny Pracy

2018-01-04

Poszukujemy lekarzy ze specjalizacji medycyna pracy, zainteresowanych zatrudnieniem w naszej firmie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@cmsanitas.pl lub kontakt z naszym biurem.

Lek. med. Rusin Piotr

2017-12-29

Informujemy, że współpracę z naszym Centrum rozpoczął lek. med. Rusin Piotr - specjalista ortopedii.