Implant XEN

1

Innowacyjna metoda w leczeniu  jaskry - Podanie implantu żelowego XEN. Metoda zaliczana jest  do kategorii MIGS, czyli minimally invasive glaucoma burgery. Wszczepiony implant ułatwia odpływ cieczy wodnistej z oka i zapewnia odpowiednie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej.

czytaj więcej

Chirurgia plastyczna

2

Zajmujemy się poprawianiem wszelkich defektów urody. Skuteczne zabiegi pod okiem specjalistów gwarantują zadowolenie z efektów.

czytaj więcej

Komórki macierzyste

3

Terapia komórkami macierzystymi to przyszłość nowoczesnej medycyny. Ich plastyczność i zdolność różnicowania się w tkanki, do których zostały zaaplikowane, pozwoliły narzucić im medyczne miano sposobu na „cofnięcie czasu”.

czytaj więcej

Hospicjum domowe

4

Zespół Hospicjum Domowego zapewnia profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną, w szczególności opanowanie farmakologiczne bólu.

- indywidualny plan opieki
- opieka nad osobami chorymi terminalnie, przewlekle ciężko chorymi oraz niepełnosprawnymi

czytaj więcej

Mammografia

5

Zbadaj swoje piersi w ramach bezpłatnego programu profilaktycznego. Mammografia jest jednym z najważniejszych badań umozliwiających wczesne wykrycie raka piersi.

czytaj więcej

Aktualności

archiwum wiadomości

Rabat na konsultacje neurochirurgiczne

2017-07-18

Tylko teraz pacjenci odbywający wizytę u neurochirurga mogą skorzystać z rabatu w wysokości 20zł*

Nowy stomatolog

2017-07-13

Miło nam poinformować, że w lipcu rozpoczyna przyjęcia w naszym centrum w Lublinie nowy stomatolog - lek. stom. Katarzyna ZAJĄC.

Dyzury internistyczne w okresie wakacyjnym

2017-07-13

Informujemy, ze dyżury internisty / pediatry zostają zawieszone na okres czerwiec - sierpień 2017. We wrześniu dyżury zostaną wznowione.