Chcesz zdążyć przed grypą?

1

... Zaszczep się już teraz!

Wrzesień - październik to najlepszy czas na szczepienie

33% przypadków zakażeń wirusem grypy przebiega bezobjawowo.

czytaj więcej

Bezpłatne, profilaktyczne badanie jelita grubego

2

Skorzystaj już dziś z BEZPŁATNEGO Programu Badań Przesiewowych ukierunkowanego na wczesne wykrywanie raka jelita grubego.

czytaj więcej

Komórki macierzyste

3

Terapia komórkami macierzystymi to przyszłość nowoczesnej medycyny. Ich plastyczność i zdolność różnicowania się w tkanki, do których zostały zaaplikowane, pozwoliły narzucić im medyczne miano sposobu na „cofnięcie czasu”.

czytaj więcej

Chirurgia plastyczna

4

Zajmujemy się poprawianiem wszelkich defektów urody. Skuteczne zabiegi pod okiem specjalistów gwarantują zadowolenie z efektów.

czytaj więcej

Implant XEN

5

Innowacyjna metoda w leczeniu  jaskry - Podanie implantu żelowego XEN. Metoda zaliczana jest  do kategorii MIGS, czyli minimally invasive glaucoma burgery. Wszczepiony implant ułatwia odpływ cieczy wodnistej z oka i zapewnia odpowiednie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej.

czytaj więcej

Hospicjum domowe

6

Zespół Hospicjum Domowego zapewnia profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną, w szczególności opanowanie farmakologiczne bólu.

- indywidualny plan opieki
- opieka nad osobami chorymi terminalnie, przewlekle ciężko chorymi oraz niepełnosprawnymi

czytaj więcej

Mammografia

7

Zbadaj swoje piersi w ramach bezpłatnego programu profilaktycznego. Mammografia jest jednym z najważniejszych badań umozliwiających wczesne wykrycie raka piersi.

czytaj więcej

Aktualności

archiwum wiadomości

Dni Bezpłatnej Spirometrii

2017-09-18

W dniach 25-28.09.2017 zapraszamy do CM Sanitas do udziału w akcji Dni Bezpłatnej Spirometrii. W godzinach 9.00 - 17.00 po wypełnieniu ankiety będzie można wykonać bezpłatną spirometrię.

Pracownik Działu Obsługi Pacjenta/Call Center

2017-09-15

Chcesz pracować w firmie mającej znaczną pozycję na rynku usług medycznych? Poszukujemy osób do działu Obsługi Pacjenta/Call Center.

Nowi lekarze w CM Sanitas

2017-09-15

Z niezmierną przyjemnością informujemy o fakcie rozpoczęcia współpracy z lekarzami specjalizacji kardiologicznej, okulistycznej i ginekologicznej, którzy będą przyjmować Pacjentów na przełomie września i października bieżącego roku.