Powiększ czcionkę: A A A

Szkolenia

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych i prestiżowych firm przygotowaliśmy nowatorską ofertę szkoleń z zakresu ergonomii na stanowisku pracy.

Efektywne wykorzystanie zasad ergonomii pozwoli uzyskać znaczący wzrost efektywności w pracy, zmniejszy dolegliwości bólowe i koszty absencji chorobowej, przy jednoczesnym wzroście satysfakcji z pracy wśród pracowników.

Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli pracownikom kształtować ergonomiczne stanowiska pracy. Dowiedzą się w jaki sposób korygować nieprawidłowe postawy, jakich narzędzi używać, aby ograniczać ryzyko przeciążenia.

 

Oferta szkoleniowa skierowana jest również do kadr zarządzających badaniami profilaktycznymi w firmie. Od 1 kwietnia 2015r. weszły w życie nowe przepisy w zakresie badań profilaktycznych pracowników. Jak właściwie wystawiać skierowania? Jak określać czynniki szkodliwe i uciążliwe na stanowiskach pracy? W jakich warunkach nie trzeba wykonywać badań profilaktycznych? – na te i inne pytania odpowiedź można uzyskać podczas szkolenia.

 

Zainteresowanych ofertą szkoleń zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem:

sprzedaz@cmsanitas.pl

 

Oferujemy: